Меню
Задайте питання
Задайте питання

Подати скаргу до амку

Скарги до органу оскарження (Антимонопольний комітет України) подаються учасниками публічних закупівель у разі, якщо інтереси такого Учасника були тим чи інакшим чином дискриміновані, або можуть бути дискриміновані.

Основними причинами для подачі скарги до АМКУ є:

  1. Оскарження рішення Замовника щодо відхилення пропозиції Учасника;
  2. Оскарження рішення Замовника щодо акцепту іншого Учасника;
  3. Оскарження рішення Замовника щодо допуску або недопуску до процедури аукціону Учасників;
  4. Оскарження умов Тендерної документації Замовника, яка може не влаштовувати Учасника з будь-яких питань.

Учасники публічних закупівель, що є потенційними або діючими постачальниками товарів, робіт, послуг на потреби підприємств, що підпадають під дію ЗУ "Про публічні закупівлі", стикаються з певними проблемами, що більш за все пов'язані із неправомірними діями Державних підприємств. Часто буває, що Замовники приймають неправильні рішення про акцепти пропозицій інших учасників та неправомірно відхиляють Вашу пропозицію. Крім того, Замовник, з тих чи інших причин, може штучно звузити коло конкуренції чи прописати в складі Тендерної документації такі умови, які не можуть бути виконані Вами взагалі. В такому випадку, в правовому полі потенційного Учасника торгів залишається єдиний вихід - оскаржити дискримінаційні умови через АМКУ.

Проте, для забезпечення рішення АМКУ на користь Учасника останнім повинно бути додержано ряд вимог, встановлених чинним законодавством України. Крім того, Учасником має бути додержано строків подання скарг. Тобто скарга до АМКУ має бути подана в такому вигляді і з таким змістом, щоб АМКУ прийняв її до розгляду і на засіданні колегії, безпосередньо на процесі обговорення, став на сторону Скаржника.

УТІКА забезпечить Вам всі необхідні дії для того, щоб питання в АМКУ вирішилось на вашу користь!

Ми проаналізуємо суть Вашої проблеми, Тендерну документацію Замовника, Тендерні пропозиції Учасників (в т.ч. Вашу, у разі необхідності) та надамо аргументовану відповідь щодо можливості подачі скарги до АМКУ. В більшості випадків Вашу проблему можна вирішити в правовому полі, відповідно до чинного законодавства України. Ми зробимо проект скарги до АМКУ з аргументованою позицією для відстоювання інтересів в АМКУ, яка обов’язково буде прийнята до розгляду, і, у разі необхідності, будемо представляти Ваші інтереси (за довіреністю) на засіданні колегії.

Спеціалісти компанії УТІКА мають значний досвід у відстоюванні інтересів Клієнтів і складанні скарг з твердою аргументацією.

Зазвичай, якщо Вам здається, що Ваші законні інтереси дискриміновані Замовником або тендерною документацією, то так воно і є!

Строки виконання даної послуги - 1-3 робочих дні.

Читати далі >

Причини для подання скарги до амку

 
1

Оскарження рішення Замовника щодо відхилення пропозиції Учасника

2

Оскарження рішення Замовника щодо акцепту іншого Учасника

3

Оскарження рішення Замовника щодо допуску або недопуску до процедури аукціону Учасників

4

Оскарження умов Тендерної документації Замовника, яка може не влаштовувати Учасника з будь-яких питань

ПОДАТИ ЗАЯВКУ
Залиште заявку, і ми зв’яжемося з Вами